Jednodenní návštěva areálu

 

Návštěva areálu

V době mimosezóny, konkrétně tedy od  8.5. - 28.6.2019 a pak opět od 24.8.- 8.9.2018 máte možnost náš areál navštívit a vyzkoušet vše co nabízí jen za poplatek za osoby - bez nutnosti přespání/platby za pobyt.

Objevíte klidné prostředí, kde si děti budou moci vybrat mezi řáděním na 250 m2 velkém dětském hřišti, velkých trampolínách nebo se budou po areálu prohánět na šlapacích autech, odrážedlech, která jsou zde volně k dispozici. Nejen v horším počasí můžete využít krytou hernu-miniclub, nebo vnitřní vyhřívaný bazén.

Pro starší je k dispozici volleybalové hřiště, minigolf, stolní fotbal, profesionální airhockey, yagopool, pingpongové stoly, nebo třeba venkovní šachy.

Na recepci je možné si během dne zakoupit zmrzlinu, nebo nápoje. Stánek s občerstvením není v tomto období bohužel otevřen! Po celodenním vyžití pak můžete večer posedět v restauraci (samozřejmě s dětským koutkem).

Velmi oblíbené je využít tuto jednodenní návštěvu i pro oslavy dětských narozenin. Pokud Vám pak na oslavu dorazí 10 a více osob, jako dárek od nás má pak dětský oslavenec vstup zdarma! 

 

 

Pravidla jednodenní návštěvy:

  • Při návštěvě musí být min. 1 osoba starší 18-ti let.
  • Za jednodenní návštěvu zaplatítte jen poplatek za osoby:  150 Kč , děti 2-11 let 100 Kč. Děti kterým ještě nejsou 2 roky jsou zdarma. Za tento poplatek máte možnost využít  celý areál po celý den až do uzavření campingu- tedy 22.00 hod. Veškeré sportovní vyžití (kromě kulečníku) je již v ceně návštěvy. Výše uvedená cena za návštěvu je fixní, nelze uplatnit žádnou ze slev platných pro ubytování.
  • Po příchodu Vás poprosíme o předložení dokladů totožnosti prokazující věk, zapsání na naší recepci a úhradu ceny. Pokud by dočasně na recepci nebyl náš pracovník přítomen, přivolejte jej, prosím, zvonkem. Bez předchozího nahlášení na recepci není vstup do areálu povolen!
  • Pro Vaší bezpečnost a účely služby webových kamer je část areálu, zejména vjezdy a sportovní zázemí pod kontrolou kamer. V campingu je též služba pořizování fotografií a videa(včetně leteckých záběrů z coptéry), které jsou následně promítány na TV u recepce a umisťovány na webových stránkách/Facebooku, kde si je též můžete stáhnout. Vstupem do areálu s tímto udělujete souhlas, který strvrzujete při přihlášení i podpisem.
  • Návštěva musí stejně jako ubytovaní hosté dodržovat ubytovací řád (stvrzujete při příchodu podpisem). V případě poškození vybavení campingu je pak návštěvník povinen vzniklou škodu uhradit. Při porušení ubytovacího řádu má provozovatel právo návštěvu jednostraně ukončit.
  • V období sezóny, tedy 29.6.-23.8. 2019 není z kapacitních důvodů návštěva areálu bohužel možná!